موشن گرافیک
به ویدئوهایی که پیامی را به صورت متحرک به مخاطب منتقل کنند موشن گرافیک گفته می شود.در واقع موشن در لغت هرچیزی است که دارای حرکت باشد و یکی از ابزارهای جدید دیجیتال مارکتینگ می باشد.موشن گرافیک بسیار به انیمیشن شباهت دارد با این تفاوت که در موشن گرافی بیشتر از تصاویر و عناصر بصری مانند رنگ، بافت، فرم و ترکیب بندی برای حرکت محتوا استفاده می شود.این عناصر بصری گرافیکی در کنار افکت صدا و موسیقی قطعا می تواند برند مورد نظر شما را در ذهن مخاطب ماندگار کند.
موشن های تبلیغاتی ابزاری بسیار کارآمد برای ایده پردازی ایده شما به روشی کوتاه ، ساده و قانع کننده است و بهترین گزینه برای توضیح ایده های پیچیده به روشی ساده و روشن است. موشن گرافیک با هدف ارائه اطلاعات از طریق استفاده از متن یا گرافیک متحرک به بیننده می باشد.
هدف از طراحی موشن گرافیک
در تولید محتوا با موشن تعیین هدف کسب و کار از ساخت موشن گرافیک بسیار اهمیت دارد زیرا از طریق عناصر بصری گرافیکی تاثیر فوری و جلب توجه مخاطب می شود.
آژانس دیجیتال برندینگ بهیار با استفاده از روش های نوین فناوری و دیجیتال موفق شده است برای کسب و کار های متعددی در زمینه موشن گرافی ویدئوهای حرفه ای را منتشر کند.
در دنیای دیجیتالی امروز موشن گرافیک یکی از روش های دیجیتال مارکتینگ برای دیده شدن هر کسب و کاری است که تأثیر زیادی بر روی مخطبان دارد.ولی متاسفانه هستند افراد سودجویی که از طریق تبلیغات در شبکه های اجتماعی با عبارتی مانند موشن گرافیک فوری،موشن گرافیک ارزان و موشن گرافیک آماده باعث فریب شما می شوند.توجه داشته باشید مراحل ساخت موشن گرافیک بسیار پیچیده و زمان بر خواهد بود به طوریکه باید توسط افرادی متخصص و با تجربه طراحی شود.اگر برای تبلیغات کسب و کار خود قصد ساخت موشن گرافیک را دارید دقت کنید که یک موشن گرافی بی کیفیت نه تنها به برند شما شما رونق نمی بخشد بلکه میتواند به آن آسیب بزند.شرکت بهیار با استفاده از روش های نوین و متخصصین خلاق و با تجربه در ساخت و طراحی موشن گرافیک با کیفیتی بالا شما را یاری خواهد کرد.
صداگذاری در موشن گرافیک
صداگذاری یا نریشن یکی از اصلی مهم ترین قسمت های موشن گرافیک است به طوریکه اگر زمان زیادی صرف ساخت آن شده باشد ولی صداگذاری مناسبی نداشته باشد جذابیتی برای مخاطب نخواهد داشت.
آژانس دیجیتال برندیگ بهیار از بهترین گوینده ها با متنوع ترین لحن ها برای ساخت موشن گرافیک تبلیغاتی استفاده میکند تا به بیشترین تأثیرمنجر شود. پس اگرصداگذاری حرفه ای انجام شود بیشترین اثر بخشی را در مخاطب خواهد داشت و در نتیجه موجب افزایش مشتری خواهد شد.